КРАСА ВРЯТУЄ СВІТ

Де в наші часи ховається героїзм?
         Колись не так давно, героїзм у суспільстві вважався нормою. Молодь, а особливо юнаки, мріяли про подвиги та героїчні вчинки. Маленькі хлопчики у своїх мріях уявляли себе представниками героїчних професій: космонавтами, пожежниками, міліціонерами тощо. Зараз настали таки часи, коли героїзм скоріше виключення, ніж норма. Мало хто з дітей зараз скаже, що мріє бути космонавтом чи міліціонером. Можливо це обумовлено станом сучасного суспільства, космічна галузь у сплячому стані, що майже межує з занепадом, міліцію вразила така корозія, яка здається скоро знищить її. То де ж зараз шукати героїзм, про яку з професій можна сказати, що там працюють справжні чоловіки.

         Напевне чи не єдиною з таких професій на теренах нашої держави зараз можна назвати професію рятівника. А особливо у часи коли вся країна немов одна велика надзвичайна ситуація, коли через стан ЖКХ під землю можуть йти цілі вулиці, у повітря можуть злітати будинки (на зразок вибуху у Дніпропетровську) і не відомо, які сюрпризи ще нам готує Чорнобиль, Міністерство надзвичайних ситуацій та його працівники стають єдиною надією та опорою. Лише сподівання на їхнє мужнє та сильне плече у скрутну хвилину додає впевненості та заспокоює. Звісно корупція зараз вразила всі ланки та щаблі державної влади і стверджувати, що її немає в МНС було б безглуздо. Але нікому з нас не відомі випадки коли, наприклад, пожежники виїхавши на пожежу попросили б хабар за зроблену роботу. Хоча заробітна плата пожежника не є більшою ніж у міліціонера, а ризик для життя, подекуди, буває значно більшим. Чи бачили ви коли-небудь, як зворушливо виглядає картина, коли пожежник виходить немов з пекельного вогню, виносячи на руках дитину, або без вагань заходить у будинок охоплений полум’ям та димом, бо знає, що там може бути людина, яку потрібно врятувати. Хіба це не є подвигом? Хоча деякі з них заперечують кажучи, що це лише їхня робота і нічого героїчного в цьому немає. Але такі відповіді є ще одним підтвердженням героїзму. Оскільки справжні герої не хизуються своїми подвигами, немов медалями зі змагань. Справжніх героїв та їх подвиги видно одразу тому, що справжній подвиг і героїзм важко приховати. Тут ніколи думати і замислюватися над тим, чи варто робити і як діяти. Вибір робиться автоматично. Хіба людина, яка без вагань йде на такі вчинки не є героєм?

        Але було б не справедливо оспівувати мужність лише пожежників, цих мужніх приборкувачів стихії з брансбойтами. Окрім них у МНС працює ще дуже багато героїв, що ризикують своїм життям заради інших. Вони витягають людей з під уламків, шукають зниклих безвісти в горах та морі, перелічувати можна безкінечно, але кожен з них є рятівником людських життів. У цій професії неможливо зімітувати гарну роботу та пустити пил в очі, тут все просто – ти або врятував людину або ні. Будь-яка халатність чи недбалість може коштувати життя не лише людині, якій потрібна допомога, а й самому рятівникові.

         Я вважаю, що професія рятівника є вічною, оскільки ніякий науково-технічний прогрес, ніякі роботи та комп’ютери не зможуть замінити повністю цих героїчних людей, що кожного дня готові прийти на допомогу, а інколи й пожертвувати своїм життям рятуючи іншу людину.Создан 31 янв 2012  Комментарии       
Всего 2, последний 5 лет назад
garmonia 31 янв 2012 ответить
ОЦЕ ДАЛА, МОЛОДЧИНКА ТАК ТРИМАТИ. СУПЕР!!!!!!
--- 13 апр 2013 ответить
круто
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником